BEZPIECZEŃSTWO

Szybkie info odnośnie procedur bezpieczeństwa które wprowadziliśmy.

Przeczytajcie dlaczego nasz catering dietetyczny to bezpieczne rozwiązanie.
Już od 50 zł dziennie 3 duże posiłki fitness!

Z przyjemnością Informujemy ze wdrożyliśmy specjalne procedury bezpieczeństwa w House of Protein, takie jak:

Pełna profesjonalna dezynfekcja całej restauracji wykonana przez firmę Czyszczenie Wentylacji

– Na kuchnię pracownicy wchodzą tylko po dokładnym myciu rąk i dezynfekcji profesjonalną chemią od firmy Tenzi, w specjalnych maskach, czapkach i rękawiczkach i nie zdejmują ich do momentu zakończenia pracy.

– Zmieniliśmy menu na bezpieczne czyli takie w którym każdy posiłek w całości można wsadzić do mikrofali lub piekarnika- bez surówek i surowych produktów. Wsadź posiłek na 2 minuty w mikrofali daje to 100% sterylności.

– Dodatkowo do codziennej diety wprowadziliśmy mieszanki przypraw o udowodnionym działaniu antybakteryjnym, przeciwwirusowym i rozgrzewającym takie jak: kurkuma, oregano, chilli, imbir, czosnek i lukrecja, aby wzmacniać odporność naszych gości.

– Nikt oprócz wyszkolonej obsługi nie wchodzi na nasz zdezynfekowany obiekt, codzienne dostawy świeżego towaru odbierane są na zewnątrz i poddawane obróbce cieplnej, a kierowcy odbierają spakowane siatki przez okno.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty diet fitness gdyż dzięki naszej wiedzy i procedurom, catering dietetyczny z House of Protein, jest dużo bezpieczniejszy niż gotowanie w domu i robienie zakupów na własną rękę.

Pozdrawiamy!

#dezynfekcja #procedury #bezpieczeństwo #fit #fitfood #bodybuilding #mealprep #healthyfood #dieta #cateringdietetyczny #siłownia